آموزش نامه نگاریآموزشمهارت آموزی

فیلم آموزشی اصول نامه نگاری

دوره مجازی آموزش نامه نگاری اداری

فیلم آموزشی اصول نامه نگاری

آیا می خواهید اصول و اصطلاحات نامه نگاری را در سریع ترین زمان ممکن آموزش ببینید؟

فیلم آموزشی اصول نامه نگاری یکی از بهترین محصولات ارائه شده توسط گروه آموزشی فردوسی می باشد که این امکان را برای شما فراهم آورده است. بی شک برای شما نیز پیش آمده که برای درخواست از مقام بالادست خود، نامه اداری بنویسید. باید این را بدانید که نامه نگاری اداری نیز همانند مهارت های دیگر نیاز به آموزش تخصصی و گذراندن دوره های مهارت آموزی دارد. بنابراین پیش از آن که برای نامه نگاری دست به اقدام بزنید، باید با ساختار، اصطلاحات و ادبیات آن آشنا باشید. زیرا همان طور که خودتان می دانید نامه اداری، سبک نوشتاری و ادبیات مخصوص به خود را دارد و با دیگر متون متفاوت است.

شما می توانید با دوره مجازی نامه نگاری اداری و ادبیات رسمی، تمام نکات مربوط به این مهارت را به راحتی یاد بگیرید. با توجه به جزئیات بیان شده از مهارت نامه نگاری اداری، می توانیم این ضمانت را به شما بدهیم که پس از گذراندن این دوره بسیار کارآمد، دیگر نیازی به گذراندن دوره های مشابه نخواهید داشت. اگر می خواهید یک انتخاب ایده آل برای یادگیری نامه نگاری اداری داشته باشید، گروه آموزشی فردوسی این دوره درجه یک را به شما پیشنهاد می کند.

دوره مجازی نامه نگاری اداری
دوره مجازی نامه نگاری اداری

معرفی محصول دوره مجازی نامه نگاری اداری و ادبیات رسمی

فیلم آموزشی اصول نامه نگاری حاوی ۵ فایل تصویری است. این دوره کاربردی، مدت ٩٧ دقیقه آموزش را در قالب ۵ جلسه در بر می گیرد. به عبارت دیگر، شما تنها با گذراندن ٩٧ دقیقه آموزش می توانید به راحتی بر اصول نامه نگاری مسلط شوید.
سر فصل های فیلم آموزشی اصول نامه نگاری شامل ۵ جلسه آموزش و یک جلسه آزمون با پرسش های ۴ گزینه ای می باشد. ابتدا در جلسه یکم شما با ساختار و اصطلاحات نامه اداری آشنا می شوید. در این جلسه هر آنچه را که باید درباره ساختار یک نامه اداری بدانید آموزش داده می شود. موضوعات این جلسه بر اساس ساختار نامه اداری، از مبحث عبارات دعایی آغازین و به ترتیب تا انتهای آن پیش می رود. موضوعات نام برده در ٨ بخش به صورت جزئی آموزش داده می شوند.

جلسه اول فیلم آموزشی اصول نامه نگاری: ساختار و اصطلاحات نامه اداری

همان طور که گفته شد، ابتدا درباره عبارات دعایی رایج، جایگاه و تفاوت آن ها توضیح داده می شود. در قسمت دوم از جلسه اول، طرز مخاطب نویسی که در دومین بخش از نامه اداری جای دارد بررسی می شود. بخش سوم نامه اداری مربوط به “سلام” بوده که در قسمت سوم این جلسه آموزش داده می شود. پس از آن در بخش چهارم به بیان مفهوم سر آغاز پرداخته می شود. بخش پنجم نیز در بردارنده جایگاه پیشینه و آشنایی با اصطلاحات آن بر اساس سابقه نامه می باشد.
در بخش ششم طرح موضوع و عبارت های کلیدی مطرح خواهد شد. در این ٢ بخش (پنجم و ششم) مثال هایی برای درک بهتر مباحث نیز بیان می شود. در بخش هفتم توضیحاتی در رابطه با خواسته بیان می شود. سپس اصطلاحات آن بر اساس مقام مخاطب نامه توضیح داده می شود. در انتهای جلسه اول دوره نیز ۵ نمونه نامه را از لحاظ ساختار و اصطلاحات بررسی خواهید کرد و نکات تکمیلی مربوط به این مبحث نیز برای شما ارائه خواهد شد. سپس یک مرحله آزمون ۴ گزینه ای را جهت محک آنچه آموخته اید پشت سر می گذارید.

فیلم آموزش نامه نگاری
جلسه یکم دوره مجازی آموزش نامه نگاری اداری
فیلم آموزشی اصول نامه نگاری اداری
جلسه یکم دوره مجازی آموزش نامه نگاری اداری
فیلم آموزش نامه نگاری اداری
جلسه یکم دوره مجازی آموزش نامه نگاری اداری

جلسه دوم فیلم آموزشی اصول نامه نگاری: ادبیات رسمی در نامه اداری

در جلسه دوم به صورت مقدماتی و در جلسه سوم به صورت پیشرفته، آموزش تمرین محور ادبیات رسمی در نامه اداری را خواهید داشت. در این جلسات، تبدیل عبارات محاوره به عبارات رسمی در ٣ بخش اصلی نامه (طرح موضوع، خواسته و تاکیدات و سپاسگزاری) به صورت جداگانه فرا خواهید گرفت. پس از آن، آنچه فراگرفته اید را در یک تمرین نامه نگاری در قالب ۵ نامه، در ۵ نوع شرایط مختلف فرضی پیاده می کنید. این تمرینات به شما در نگاشتن نامه هایی در چندین سبک برای درخواست های متفاوت کمک خواهد کرد. در جلسه آخر نیز ۵ نمونه نامه را از نظر نکات ساختاری و ادبی بررسی می نمایید.

فیلم آموزش نوشتن نامه
جلسه دوم دوره مجازی آموزش نامه نگاری اداری
فیلم نگارش نامه اداری
جلسه سوم دوره مجازی آموزش نامه نگاری اداری

از دست ندهید!

تنظیم متن نامه های اداری نشان دهنده اهمیت شما به مقام مخاطب نامه و حرفه ای بودن شما در کار خود می باشد. همچنین باعث می شود که تمامی اطلاعات مورد نیاز و خواسته دقیق خود را به سادگی به مخاطب خود از طریق آن انتقال دهید. این فرصت طلایی را از دست ندهید و حتما خودتان امتحان کنید. قطعا شما توانمندی یادگیری هر آموزش و فراگیری هر مهارتی را دارید. مطمئن باشید پس از گذراندن این دوره، آن را به اطرافیان خود نیز معرفی خواهید کرد.

دانلود دوره مجازی آموزش نامه نگاری اداری و ادبیات رسمی

دوره مجازی نامه نگاری اداری
دوره مجازی نامه نگاری اداری

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا