آموزش نامه نگاریآموزشمهارت آموزی

بهترین کتاب نامه نگاری اداری

بهترین کتاب نامه نگاری اداری

اگر به تازگی در اداره ای مشغول به کار شده اید یا کارمند اداره ای هستید اما با نکات نامه نگاری اداری آشنایی ندارید، نگران نباشید. گروه آموزشی فردوسی بهترین کتاب نامه نگاری اداری را به منظور آموزش آسان شما تالیف نموده و در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید به راحتی تمام نکات و اصطلاحات مربوط به نامه نگاری اداری را به کمک بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری بیاموزید. گروه آموزشی فردوسی، با توجه به نیاز مخاطب خود، برای اولین بار و به صورت اختصاصی، آموزش نامه نگاری اداری را به کمک تمرین و نمودار ارائه داده است.

قطعا کاربرد فراگیری قواعد و فنون نامه نگاری اداری نیاز به توضیح ندارد. چرا که بدون شک تاکنون برای شما نیز پیش آمده است که در روند کارهای اداری مجبور به بیان درخواست خود از مقام بالاتر به واسطه نامه شوید و یا نیاز باشد که خطاب به مخاطب زیرمجموعه و همطراز خود نامه اداری بنویسید. همچنین این موضوع برای شما نیز روشن است که با رعایت اصول و اصطلاحات نامه نگاری اداری ، با پاسخگویی بهتر و سریع تر از سوی مقام مورد نظر مواجه خواهید شد. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که سبک و فرم نامه نگاری شما نشان دهنده میزان مهارت، حرفه ای بودن و احترام شما به مقام مذکور می باشد.

خریدکتاب آموزش نامه نگاری اداری
خریدکتاب آموزش نامه نگاری اداری

بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری

بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری توسط استاد حامد کافی تالیف شده است. محصول نام برده شامل یک کتاب سیمی و کارت آموزشی است. این بسته در طی ٨۶ صفحه گرد آوری شده است. نویسنده تمامی نکات مورد نیاز شما در مبحث نامه نگاری اداری را در این مجموعه ذکر می نماید. همچنین به کمک مثال های کاربردی در تمام قسمت های آموزش، مطلب مورد نظر را برای شما قابل فهم تر می سازد. در ادامه آموزش نیز، تمرین هایی همراه با پاسخنامه طراحی شده تا همه نکات کلیدی در ذهن شما تثبیت شود.

در بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری تمرکز بر عبارات و اصطلاحات موجود در یک نامه اداری می باشد. این بسته آموزشی، نگاه ویژه ای به جایگاه کاربردی هر یک از اصطلاحات رسمی نام برده شده دارد. از ویژگی های دیگر آن می توان به ادبیات روان در آموزش اشاره کرد. روان بودن متن، این امکان را فراهم می کند که مهارت جویان، از مبتدی تا حرفه ای بتوانند از این بسته بسیار کاربردی بهره ببرند. اما مهمترین و بهترین ویژگی بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری، وجود کارت های آموزشی آن است. کارت های آموزشی حاوی خلاصه ای از مطالب (از جمله نمودار و جداول اصطلاحات) و نکات مطرح شده در کتاب است. شما می توانید آن را به عنوان همراه حرفه ای نگارش نامه در محل کار خود استفاده کنید.

موضوعات فصل های کتاب: محتواهای آموزشی

در فصل اول بهترین کتاب نامه نگاری اداری اجزای یک نامه رسمی و اداری که شامل عبارت دعایی، سلام، سرآغاز، پیشینه، طرح موضوع، خواسته و تشکر است، به صورت جزئی بررسی می شود. در هر قسمت نیز مثال هایی از نامه در شرایط مختلف بیان می شود.

صفحه 16 کتاب گنجینه نمونه 70 نمونه نامه
صفحه 16 کتاب گنجینه نمونه 70 نمونه نامه

در فصل دوم این کتاب به تحلیل و بیان نکات اصولی و ویرایشی در نمونه نامه های متداول در ادارات در قالب ۶ نامه پرداخته می شود. سپس در فصل سوم، همان تحلیل و نکات اصولی و ویرایشی در نامه های رد و بدل شده در جامعه در قالب ١٢ نامه مورد بررسی قرار می گیرد.

صفحه 36 کتاب نامه نگاری دستیار - نمونه نامه برای تحلیل
صفحه 36 کتاب نامه نگاری دستیار – نمونه نامه برای تحلیل

فصل چهارم این کتاب اصلی ترین و کاربردی ترین بخش این کتاب بوده که نام کتاب و بسته آموزشی نیز از آن اقتباس گرفته شده است. در این فصل از کتاب، در یک نمودار، مرحله به مرحله روند نگارش نامه ارائه شده است. شما می توانید بر طبق این نمودار، گام به گام از ابتدای نامه پیش رفته و نامه را بر اساس اصول درست آن بنویسید. همچنین این فصل، نکاتی درباره اصطلاحاتی برای اشاره به سوابق نامه را در خود جای داده است. در فصل چهارم عبارت هایی مطابق با مناسبت های تقویم ملی، جهانی و مذهبی برای استفاده در بخش سرآغاز نامه نیز آورده شده است.

صفحه 52 کتاب دستیار نامه نگاری اداری - نمودار نگارش
صفحه 52 کتاب دستیار نامه نگاری اداری – نمودار نگارش

موضوعات فصل های کتاب: تمرین ها و پاسخنامه

در فصل پنجم آن ٣٠ تمرین کاربردی نامه نگاری در زیر مجموعه ٢ نوع عنوان کلی “نامه بنویسید” و “ارتباط دهید” طرح شده است. این تمارین آموخته های شما را طی ۴ فصل گذشته به چالش می کشد و نکات پرکاربرد در نامه نگاری اداری را در ذهن شما تثبیت می نماید. در انتها نیز شما می توانید پاسخ تمارین خود را با پاسخنامه ی موجود در فصل ششم کتاب مقایسه کرده و متوجه اشکالات خود در حیطه نامه نگاری شوید.

چگونه بهترین کتاب نامه نگاری اداری را تهیه کنیم؟

شما می توانید برای سفارش بهترین کتاب نامه نگاری اداری در بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری به وبسایت ایفردوسی به نشانی www.e-ferdowsi.ir مراجعه نمایید یا با شماره تلفن همراه 09124841223 تماس حاصل فرمایید..

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا