آموزش نامه نگاریآموزشمهارت آموزیمهارت های نوشتاری اداری

سریعترین آموزش مکاتبات اداری

سریعترین آموزش مکاتبات اداری

روزانه کارمندان ادارات خصوصی و دولتی با نامه های اداری مختلفی روبه رو می شوند. گاهی آن ها برای برقراری ارتباط با سایر بخش های اداره نیاز به نوشتن نامه دارند. ما در این مطلب بهترین کتاب نامه نگاری اداری و بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری را به شما معرفی خواهیم کرد که سریعترین آموزش مکاتبات اداری را به شما ارائه می دهند.
افراد معمولی نیز روزانه برای رفع نیازهای اجتماعی و فردی خود مجبور هستند با ادارات مکاتبه داشته باشند و با آن ها ارتباط برقرار کنند. هر چند روش های برقراری ارتباط تغییرات زیادی داشته و با رواج فضای مجازی افراد می توانند در زمان کمتری پیام های خود را ارسال و دریافت نمایند. اما برخی پیام ها باید رسمی و همچون یک سند قابل بایگانی باشند پس به صورت کتبی در قالب نامه های اداری و شخصی ارسال و دریافت می گردند. بنابراین آشنایی و توانایی کارمندان با سریعترین آموزش مکاتبات اداری باعث تسهیل انجام کارها می گردد و در زمان کمتری مکاتبات انجام می شود.
نامه ها، گزارش ها، بخشنامه ها، اساس نامه ها، صورتحساب ها، دستورالعمل ها، تبریک ها، تسلیت ها و… از نمونه مکاتبات اداری مهم محسوب می گردند.

بهترین سایت آموزش مکاتبات اداری

سایت ایفردوسی یکی از بهترین سایت هایی است که در زمینه ی آموزش مکاتبات اداری فعالیت دارد. گروه آموزشی ایفردوسی در حال حاضر محصولات آموزشی زیادی را در زمینه ی مهارت های اداری ارائه کرده است و همچنین به برگزاری دوره های آموزشی آنلاین و مجازی پرداخته است.
پیشنهاد می گردد، اگر شما نیز قصد افزایش مهارت اصول نامه نگاری اداری خود را دارید، حتما به این سایت مراجعه نمایید. دوره مجازی آموزش نامه نگاری اداری و ادبیات رسمی، فیلم آموزشی دفاتر دبیرخانه، کتاب الکترونیکی عصاره ی طلایی و… از مهم ترین آموزش هایی است که می توانید از سایت تهیه نمایید.

وبسایت ایفردوسی www.e-ferdowsi.ir
وبسایت ایفردوسی www.e-ferdowsi.ir

خرید کتاب نامه نگاری اداری

بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری سایت ایفردوسی خودآموز جامع در مورد اصول نامه نگاری است که بسیار کاربردی اصطلاحات رایج نامه نویسی را شرح داده است. این کتاب به آموزش اصطلاحات نگاه ویژه ای دارد و جایگاه استفاده هریک از آن ها را به خوبی توضیح داده است. توضیحات در این کتاب با زبانی بسیار ساده بیان شده اند به طوری که تمام افراد مبتنی و حرفه ای میتوانند از آن استفاده کنند. مثال های کاربردی زیادی در این بسته دستیار نامه نگاری اداری آورده شده است تا مخاطبان به خوبی مفاهیم را درک کنند.

خرید بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری

کتاب دستیار نامه نگاری اداری
بسته آموزشی دستیار نامه نگاری اداری

Pdf رایگان آموزش مکاتبات اداری

کتابچه رایگان مکاتبات اداری به نویسندگی آقای حامد کافی یکی از بهترین منابع آموزش مکاتبات اداری است. امروزه مکاتبات اداری ابزار بسیار مفیدی برای برقراری ارتباطات در سازمان ها هستند.

همان طور که می دانید این ارتباطات درون سازمانی مانند سیستم جریان خون در بدن موجود زنده ای هستند. به طوری که اگر این ارتباطات به درستی انجام نشود ممکن است آن سازمان با مشکل مواجه گردد. کتابچه رایگان مکاتبات اداری از گروه آموزشی فردوسی منبع خوبی است تا افراد اصول مکاتبات اداری را یاد بگیرند. این کتابچه شامل مطالب مفیدی در مورد گزارش های اداری، نامه های اداری و صورت جلسه ها می باشد. پیشنهاد می گردد این کتاب را از سایت ایفردوسی به صورت رایگان دانلود نمایید تا با نگارش انواع مکاتبات اداری آشنا شوید.

دانلود کتابچه رایگان مکاتبات اداری (موبایلی)

کتابچه رایگان مکاتبات اداری
کتابچه رایگان مکاتبات اداری

آیین نگارش و مکاتبات اداری نوین

کتاب دستیار نامه نگاری سایت ایفردوسی به عنوان یک جزوه آیین نگارش و مکاتبات اداری در مورد شیوه ی نوشتن نامه های اداری توضیح می دهد. شیوه نوشتن شامل به کارگیری برخی واژگان و دستورات خاصی است که در زمان نوشتن بایستی به آن ها توجه داشت.
به عنوان مثال به کاربردن سوم شخص مفرد به جای اول شخص مفرد، ساخت دوم شخص جمع به جای دوم شخص مفرد از جمله نمونه های آیین نگارش و مکاتبات اداری است. ویرایش و پردازش نامه های اداری از سایر اقدامات لازم در مکاتبات اداری می باشند. ویرایش فنی، ویرایش زبانی و ویرایش تخصصی باعث حذف خطاها و ناهماهنگی های زبانی و در نتیجه تسهیل درک مفهوم پیام می گردند. پردازش نامه های اداری جهت بررسی مجدد آن ها انجام می گردد تا بی دقتی های احتمالی رفع شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا